clock  SELČ |  UTC | 1 z 138 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013

Hall of Fame for Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2012/13:
Bob Fielder (CKF), Anton Lovi (AL9),
Tom Holloran (TWH), Sönke Neumann (SN), Markus Portmann (1P), Tomasz Zwolinski (TZ2), Maxim Sharkov (169), Erwin De Bruin (EDB) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Havran Competition 2013 › Výsledky › Den 2 › 06.04.2013

Tréninkový Den Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 682 | Day Factor = 0.8468
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
1 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 Discus2 297.43 km 02:12:19 134.9 km/h 0 578
2 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 LS8 297.43 km 02:17:21 129.9 km/h 0 563
3 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN Discus2 297.43 km 02:18:55 128.4 km/h 0 558
4 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 LS8 297.43 km 02:21:51 125.8 km/h 0 550
5 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Discus2 297.43 km 02:32:16 117.2 km/h 0 524
6 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY Discus2 297.43 km 02:33:27 116.3 km/h 0 521
7 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 LS8 297.43 km 02:34:13 115.7 km/h 0 519
8 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Discus2 297.43 km 02:37:06 113.6 km/h 0 513
9 Finished Leszek Tomasik LTO SP-2188 Discus2 297.43 km 02:35:44 114.6 km/h 5 511
10 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS8 297.43 km 02:38:03 112.9 km/h 0 511
11 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 Discus2 297.43 km 02:42:40 109.7 km/h 0 501
12 Finished Sam Hotte HOT HOTTE Discus2 297.43 km 02:44:32 108.5 km/h 0 497
13 Finished Fil Sykora FIL OK-3316 Discus2 297.43 km 02:46:58 106.9 km/h 0 492
14 Finished Bivoj von Mahren XX1 OK-ALF Discus2 297.43 km 02:47:40 106.4 km/h 1 490
15 Finished Laszlo Orsy EJE HU-EJE ASW28 297.43 km 02:40:46 111 km/h 16 489
16 Finished Chris Oxholm EPX OY-EPX ASW28 297.43 km 02:46:42 107.1 km/h 5 488
17 Finished Paca84 Laurent LM1 PACA84 LS8 297.43 km 02:55:03 101.9 km/h 2 475
18 Finished Rostislav Broz YA OK-6301 Discus2 297.43 km 02:59:13 99.6 km/h 3 467
19 Finished Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASW28 297.43 km 02:55:49 101.5 km/h 11 465
20 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH Discus2 297.43 km 03:03:31 97.2 km/h 0 463
21 Finished Martin Kozar MK1 OM-2002 Discus2 297.43 km 03:03:20 97.3 km/h 2 461
22 Finished Jens Moeller DK2 XL136 LS8 297.43 km 03:08:14 94.8 km/h 0 456
23 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Discus2 297.43 km 03:26:56 86.2 km/h 0 441
24 Finished Jozef Dubaj 1D OM-8732 Discus2 297.43 km 03:30:39 84.7 km/h 0 441
25 Finished Horst Ziegler HD D-2803 Discus2 297.43 km 03:32:24 84 km/h 0 441
26 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 LS8 297.43 km 03:23:02 87.9 km/h 1 440
27 Finished Jon Holland 123 G-RUSH LS8 297.43 km 03:26:21 86.5 km/h 1 440
28 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 Discus2 297.43 km 03:29:52 85 km/h 1 440
29 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW28 297.43 km 03:41:06 80.7 km/h 10 431
30 Finished Taglieber Oliver VIO OLIVER Discus2 297.43 km 03:34:10 83.3 km/h 20 421
31 Outland Jiri Nemecek D32 OK-6432 Discus2 237.64 km 0 352
32 Outland Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Discus2 237.6 km 0 352
33 Outland Rudolf Kalousek R1K OK-7777 LS8 233.19 km 1 345
34 Outland Red Martin RAM EU-IRAM LS8 214.5 km 0 318
35 Outland Tamas Pentz PT1 HA-1961 Discus2 153.05 km 16 211
36 Outland Milos Koch MK OK-1823 ASW28 136.19 km 12 190
37 Outland Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 LS8 95.11 km 0 141
38 Outland Pete Allen PWA G-1466 LS8 85.15 km 0 126
39 Outland Jan Podolan A22 ANDEL Discus2 74.69 km 0 111
40 No IGC Dainius Guobuzas DG1 LY-JOY Discus2 74.7 km 0 0
41 No IGC Kresimir Hrastovec KH 9A-007 ASW28 73.8 km 0 0
42 No IGC Kestutis Jurkstas F LY-GMF LS8 64.2 km 0 0
43 No IGC Laszlo Flora-Nagy FNL H-FLORA ASW28 29.3 km 0 0
44 No IGC Saulius Guobuzas SG1 LY-GSV Discus2 34.6 km 11 0
45 Crashed Szymon Chomicki SHI SP-ARCH Discus2 243 km 0 0
46 Crashed Koehler Bernd 222 D-2222 LS8 241.2 km 14 0
47 Crashed Bent Christensen BX OY-BHX ASW28 219.4 km 2 0
48 Crashed Piotr Woryna WR SP-3665 Discus2 215.7 km 3 0
49 Crashed Tim Madsen TKM OY-XLM Discus2 142.5 km 1 0
50 Crashed Mangirdas Juodinis 07M LY-MAN Discus2 122.6 km 12 0
51 Crashed Heinz Bentheim HB8 D-2401 LS8 77.6 km 0 0
52 Crashed Roberto Ferretto RF ROBYFLY LS8 77.4 km 0 0
53 Crashed Josef Chalupecky 1CH OK-2816 Discus2 74.82 km 1 0
54 Crashed Borislav Antolovic 41A 9A-CILA ASW28 74.7 km 0 0
55 Crashed Bob Fielder CKF 3110 LS8 74.5 km 0 0
56 Warmup Pavel Snajdr ST LT5 ASW28 63.78 km 0 0
57 Crashed Araldo vandeKraats ARA PH-ARA LS8 62.11 km 0 0
58 Crashed Jaroslav Seidl OS OK-ORRY LS8 40.5 km 0 0
59 Crashed Josef Patocka S3 OK-3301 LS8 19.8 km 0 0
60 Crashed Andrzej Czop CIA SP-3043 Discus2 5.4 km 0 0
61 Crashed Donatas Povilionis DP LY-DOP Discus2 0 km 0 0
62 Crashed Tom Bouctou BIR D-9876 Discus2 0 km 1 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 2 › 06.04.2013 › 20:00 SELČ › Sobota

Briefing Map

Server:Raven Competition 2013
Heslo:RAVEN
Datum:06.04.2013
Čas:20:00 SELČ (18:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Austria 1.0
Třída:Standard Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:10 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:13:00:00
Condor datum:07.07.2013
Výška startu:max. 2000 m QNH


Vzlet:Lienz Nikolsdorf
Start:Lienz Nikolsdorf
1. TP:Welsberg Kirche
2. TP:Matrei Osttirol
3. TP:Paluzza Nord
4. TP:Maltatal Staudam
5. TP:Oberlienz Kirche
Cíl:Lienz Nikolsdorf
Vzdálenost:297 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus